Lai mūsu portāls veiksmīgi darbotos, un mēs varētu Jums piedāvāt interesantāko, ērtāko un noderīgāko saturu, mēs, tāpat kā citi portāli un interneta resursi Latvijā un pasaulē, portālā krippu.com izmantojam sīkdatnes (angļu valodā: "cookies").

Paskaidrosim, kādus datus apkopojam un kādi tam ir iemesli.

Ko nozīmē "sīkdatne"?

Sīkdatne ir neliela datne, kas tiek nosūtīta uz jūsu ierīci, piemēram, mobilo tālruni, datoru vai planšetdatoru portāla Jauns.lv apmeklējuma laikā un šajā ierīcē tiek saglabāta. Katrā turpmākajā apmeklējuma reizē sīkdatnes tiek nosūtītas atpakaļ uz izcelsmes mājas lapu vai uz citu mājas lapu, kas atpazīst šo sīkdatni, tādā veidā palīdzot atcerēties jūsu izvēlētos portāla lietošanas iestatījumus un padarot katra lasītāja lietošanas pieredzi ērtāku.un tabulas, ja ir tāda nepieciešamība.

Kāpēc portāls Krippu.com izmanto sīkdatnes?

PortālsKrippu.com izmanto sīkdatnes, lai atcerētos to, vai jūs jau piekritāt, ka mēs savā portālā sīkdatnes izmantojam, kā arī lai padarītu jūsu portāla lietošanas pieredzi ērtāku un patīkamāku, proti, ar sīkdatņu palīdzību mēs varam piemeklēt jūsu interesēm piemērotāku saturu, reklāmas un tehniskos risinājumus.

Šīs sīkdatnes ir anonīmas, tāpēc ar to palīdzību nevar noteikt jūsu identitāti, tomēr mums sīkdatņu dati apkopotā veidā palīdz apkopot portāla lietošanas statistiku, uzzināt, no kāda veida ierīcēm mūsu portāls tiek lietots visbiežāk, kā arī iegūt tehniskus un sociāldemogrāfiskus datus, lai portāla tehniskā komanda un satura veidotāji labāk izprastu mūsu lasītāju lietošanas paradumus un intereses. Tas mums palīdz plānot portāla tehnisko attīstību tā, lai padarītu Jauns.lv vēl ērtāku lietošanai, kā arī radīt interesantāku, lasītājiem saistošāku un aktuālāku saturu.

Kam sīkdatnes ir pieejamas?

Uzkrātās sīktadnes var būt pieejamas SIA "Cannelle Bakery" struktūrvienībām, kā arī valsts iestādēm. Informācijas anonīmai apkopošanai un analizēšanai kvantitatīvā veidā mēs izmantojam "Google Analytics" izveidotos rīkus.


Apmeklējot portālu Krippu.com, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrājam un apkopotā, anonīmā veidā izmantojam Jūsu ierīcē saglabātās sīkdatnes. Jūs jebkurā brīdī varat atteikties, nodzēšot savā ierīcē saglabātās sīkdatnes. Plašāk lasiet šeit: https://www.aboutcookies.org/.

Jautājumu vai ierosinājumu gadījumā droši rakstiem mums uz [email protected]