SASNIEGUMI. NOVĒRTĒJUMI. MŪS VĒRTĒ. 

Free From Functional Food  Amsterdamā 2021- JOLLE  izvirzīta inovāciju balvai.

Amsterdamā notiek specializētās pārtikas izstāde “Free From Expo”, kur Latviju pārstāv 7 uzņēmumi.
Tie atspoguļo mūsu ražotāju līmeni, spējot radīt augstas kvalitātes specializētus pārtikas produktus visdažādākajās pārtikas nišās.
🌟 SIA "JOLLE " bioloģiskie zirņu krekeri BIO Krippu ir izvirzīta Inovāciju balvai, kur tiek izvērtēti 40 inovatīvākie izstādes produkti.

SIAL PARIS INOVĀCIJA 2020

SIAL PARIS ir pasaules vadošā pārtikas izstāde nozares profesionāļiem, kas diemžēl tika atcelta dēļ ierobežojumiem un parcelta uz 2022.gadu.  Neskatoties uz to, mēs esam patiesi lepni un iepriecināti par starptautisku un neatkarīgu žurijas vērtējumu SIAL PARIS INNOVATION 2020.

🌟Bioloģisko produktu līnija BIO Krippu zirņu krekeri ir izvirzīti SIAL PARIS INOVĀCIJU BALVAI 2020!

SIAL 2020 Innovation


SERTIFICĒTI BIOLOĢISKIE PRODUKTI 'Krippu"

Uzņēmums "JOLLE" ir kļuvis par sertificētu bioloģisko produktu ražotāju (LV-BIO-01) un ieviesis jaunus bioloģiskos produktus BIO "Krippu" zirņu krekerus, izmantojot bioloģiskas sastāvdaļas, pārstrādājamu un videi draudzīgu FSC iepakojumu. BIO Krippu ir tīri cilvēka veselībai un videi. 

Esam gandarīti par paveikto un sasniegts jauns izaicinājums!

Jaunie BIO Krippu krekeri ar rozmarīnu veikalu plauktos parādīsies drīz!

08.2019.

Baltic GOURMAND GUIDE AWARDS 2019 nominācija

Krippu zirņu krekeri ar sīpoliem piešķirta L'OFFICIEL Baltic GOURMAND GUIDE AWARDS 2019 nominācija kategorijā "Konditorejas izstrādājumi"! Trīskāršs prieks un pārsteigums, jo atzinības rakstus saņem arī produkti: zirņu krekeri ar tomātiem un zirņu krekeri ar kaņepju sēklām.

10.2019.

Krippu uzkodas prezentē Latvijas garšu NATO Beļģijā

7.maijā NATO Augstākajā militārajā štābā Eiropā (Sabiedroto Operāciju Pavēlniecībā - SHAPE), Beļģijā notika pasākums, kurā  Latvijas Nacionālā Militārā pārstāvniecība SHAPE pateicās visu 29 NATO valstu Nacionālo militāro pārstāvju un NATO augstāko militāro amatpersonu dzīvesbiedrēm  par atbalstu Latvijai un Latvijas Bruņotajiem spēkiem.  Pasākuma dalībnieces tika  iepazīstinātas ar Latvijas kultūru un tradīcijām, kā arī cienātas  ar mums raksturīgajiem ēdieniem un dzērieniem.

Krippu zirņu uzkodas kopā ar citām uzkodām tika pasniegti pirms sēšanās pie galdiem - kā pirkstiņuzkodas dārzā. Pagatavoti bija divi veidi - klasiskā kazas siera un bietes variantā ar Krippu zirņu krekeriem ar kaņepju sēklām un medū glazētā kazas siera variantā ar pikanto biešu Krippu krekeri.

Krippu zirņu uzkoda prezentē Latvijas garšu NATO 2019

06.2019.

BALVA "GADA IZAUGSME"

Lepojamies ar balvu "GADA IZAUGSME"!
Paldies Ķekavas novada pašvaldībai un Ķekavas novada uzņēmēju padomei par piešķirto Uzņēmēja gada balvu 2018 nominācijā "Gada izaugsme"! Pateicamies pircējiem, sadarbības partneriem, faniem un draugiem par atbalstu, vērtējumiem un Krippu izvēli ikdienā!
Ja katrs pacentīsimies sasniegt kādu izaugsmi savā darbībā, tad ticam, ka Latvija būs spēcīgāka. 

10.2018.

"GADA INOVĀCIJAS" BALVA

Krippu produktus novērtē ne tikai mūsu draugu un pircēju, bet arī uzņēmēju vidū.  SIA "JOLLE" zirņu krekeri "Krippu" saņem  Atzinību "GADA INOVĀCIJA" Ķekavas novada uzņēmēju gada balvas 2017.konkursā!

10.2017.

Pirkumu grozs

Pirkumu grozs ir tukšs.